Příprava na
talentové
zkoušky

Cena kurzu: 1 lekce – 550 Kč / 10 lekcí – 5500 Kč

Úroveň: středně pokročilí, pokročilí

 

Tento kurz je pro vás naprosto zásadní! Úspěšnost našeho kurzu je 99%. Naším cílem je připravit studenty/žáky na talentové zkoušky a to na velmi dobré úrovni.
S naší pomocí budou schopni představit skutečně profesionální portfolio.

O kurzu:

Kurz tvoří 10 lekcí. Jedna lekce trvá 3 hodiny, každý týden v čase určeném ateliérem.

 

Kurz se věnuje především přesné kresbě, dobré kompozici, správné perspektivě a velmi dobrému stínování. Učíme děti všechno potřebné, aby přijímací zkoušky proběhly klidně a bez potíží.

V kurzu se malují především zátiší tužkou, akrylovými barvami a akvarelem. Dále portréty a postavy, ale připravíte se i na další úkoly jako plakáty, loga, kaligrafie, animace, tradiční grafika (linoryt, suchá jehla), koláže atd. v závislosti na vybrané škole a oboru. Stejně důležité je dobré seznámení s materiálem a technikou, kterou pracují. Během kurzu zadáváme i domácí úkoly, které se přikládají k připravovanému portfoliu. Ve zkratce, těší nás každý student, který je zapálený a nebojí se více práce☺.

 

Individuální přístup k výuce je pro nás velmi důležitý a klademe důraz na úroveň konkrétního studenta/žáka. Komunikace mezi lektorem-studentem je výjimečně důležitá s cílem těch nejlepších výsledků.

 • Každý účastník během celého kurzu namaluje 4-6 obrazů (o rozměrech A4, A3, A2).
 • Pokračování kurzu po prvních deseti lekcích je samozřejmě možné. Stačí si domluvit nový individuální plán a vyhodnocení doposud dosažených výsledků. Doporučená délka tohoto kurzu je 5 až 12 měsíců.

Pro koho kurz je?

Pro žáky/studenty, kteří chtějí studovat střední či vysokou školu se zaměřením na výtvarné umění, design, animaci aj.

Pro ty, kteří vědí, že umění studovat chtějí a baví je a není to jen ambice jejich rodičů.

Individualita je pro nás důležitá.

Úspěch

našich studentů

Maja

1. místo v oboru
Design tiskovin” a “Digitálních médií
– SPŠG Hellichova, Praha.

“Dobrý den,

 

začalo to kaligrafií a skončilo přijetím na školu. Tak čím bych začala. Na konci 7. třídy jsem si postupně začala uvědomovat, že mě to táhne, čím dal víc k umění. Bylo to jednoduché, vždy mě to bavilo a nacházela jsem v tom klid, štěstí a kreativitu, což je pro mě hlavní.

 

Byl rok 2018, září, a já jsem nastoupila do výtvarného kurzu do Artime. Bylo to super. Vždy mi vyšli vstříc a cítila jsem se zde pokaždé komfortně. Nikdy nebyl s ničím problém, na všem se dalo domluvit. Postupem času jsem kurzy, kvůli blížícímu se termínu přijímaček, začala navštěvovat častěji a častěji. Byla jsem tam jako doma. Pomalu moje druhá rodina. Na ten rok a půl, kdy jsem tam docházela, vzpomínám v tom nejlepším světle. Ano, přiznávám, dají vám zabrat, přece jen jde o to, abyste uspěli. Ale nikdy to nebylo násilím, ani křikem, ani žádnou jinou formou nucené cesty.

 

Poté už následovaly přijímačky a nakonec sladký pocit štěstí, když jsem otevřela dopis od školy. Byla jsem první, dokonce na obou oborech. Samozřejmě je to vše moje práce a píle, ale bez dobrého učitele, příkladu, podpory a průvodce tímto novým světem, bych byla zcela ztracená.”

Kačka

1. místo v oboru
Design interiéru
–  SŠD Lysá nad Labem

“Dobrý den,

 

na kurzech Artime jsem začínala v únoru 2020. Vybrala jsem si uměleckou školu a potřebovala jsem pomoci s tvorbou portfolia pro talentové zkoušky. V Artime mě všemu naučily, vždy mi daly odbornou konzultaci, poradily mi, jak a co budu malovat. Na kurzy jsem se vždy těšila a moc mě bavily. S pomocí mých učitelek jsme připravily krásné portfolio i bez osobních hodin, online. V Artime mě skvěle připravily k talentovým zkouškám, a to se ukázalo i na mém výsledku, protože jsem byla první v pořadí přijatých. Pokud se chcete naučit kreslit, anebo se připravit na talentové zkoušky jako já, moc doporučuji zvolit tuto cestu.”

Terka

13. místo v oboru
Grafický design
– Střední umělecká škola

Václava Hollara, Praha.

Nejveselejší, nejlepší a stále dobře naladěná skvělá lektorka.

Dospělí sem chodí relaxovat se štetcem v ruce,  děti kreativně tvořit a připravovat se na umělecké školy.  Naše dcera po absolvování  přípravného kurzu úspěšně zvládla talentové zkoušky a byla přijata na vysněnou střední školu.

Kačka.L

Niki

10. místo v oboru
Grafický design
– Střední umělecká škola

Václava Hollara, Praha.

“Úžasná atmosféra a opravdu hodně jsem se tu naučila. Prostě úplně super! Mohu jenom doporučit!!!”

Bara

se připravovala do oboru “Animace
– Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni a do FAMU v Praze.
Již brzy!

Ella

byla přijata v oboru
Polygrafie
– SPŠG Hellichova, Praha.

“Díky kurzům v Artime jsem udělala velké pokroky. Šikovná a velice sympatická lektorka mi pomohla vytvořit portfolio a hodně mě toho naučila. Díky Artime jsem zjistila, že toho dokážu víc, než jsem si myslela. V ateliéru vždy vládne jen dobrá nálada, takže můžu jedině doporučit.”

Co potřebujete?

Jenom dobrou náladu a touhu tvořit ☺

Všechny materiály jsou zahrnuty do ceny kurzu.

Co od nás dostanete?

 •  individuální výuku lektorem s akademickým vzděláním
 •  všechny materiály
 •  99% progres pracovního procesu
 •  ateliér, ve kterém se budete cítit jako doma
 •  nové veselé a milé přátele

Kurzem prošlo 7 studentů

99% pozitivních výsledků

Čeština

Reference našich studentů

Kontaktujte nás


  artime.kontakt@gmail.com

  +420 608 141 826

  Dům RADOST, Ateliér 6/316
  nám. Winstona Churchilla 1800/2
  130 00 Praha 3 – Žižkov